Stelco Holdings Inc. US Steel Canada ve městě Hamiltonu v kanadském Ontario

Stelco Holdings Inc je společnost se sídlem v Kanadě a majitel jedné z technologicky vyspělých integrovaných zařízení na výrobu oceli v Severní Americe. Společnost vyrábí plochou válcovanou ocel s přidanou hodnotou, včetně ocelových výrobků válcovaných za studena a válcovaných za tepla, jakož i hutního koksu. S měřicím, korunovým a tvarovým řízením a spolehlivou rovnoměrností mechanických vlastností jsou ocelářské výrobky společnosti dodávány zákazníkům ve stavebnictví, automobilovém a energetickém průmyslu v Kanadě a ve Spojených státech amerických, stejně jako u dodává ocel a upravenou ocel do různým regionálním distributorům ocelových výrobků. Společnost provozuje dvě zařízení: LEW poblíž Nanticoke, Ontario a HW v Hamiltonu v Ontariu.

Společnost Stelco Holdings Inc. (známá jako US Steel Canada od roku 2007 do roku 2016) je ocelářská společnost se sídlem v Hamiltonu v kanadském Ontariu. Společnost Stelco byla založena v roce 1910 ze sloučení několika menších firem. Pokračovala téměř 100 let, dokud v roce 2007 neprohlásila bankrot a koupila jej společnost US Steel. V roce 2016 byla společnost prodána společnostem Bedrock Industries ve Spojených státech, která společnost přijala veřejností. Společnost uvedla svůj debut na Torontské burze cenných papírů dne 3. listopadu 2017.

Závod Hamilton nevyrábí od roku 2011 ocel, ale její koksovací pece zůstali v provozu a v závodě se provádí dokončovací práce za studena. Společnost zaměstnává zhruba 750 lidí v závodě Hamilton a 1400 v Nanticoke v Ontariu.