Sledovanost: Miluji Slovensko v silné konkurenci se sezónním maximem

V minulém týdnu se více relacím na Jednotce dařilo dosahovat nadprůměrné sezónní výkony.

Během pracovního týdne své sezónní maxima dosáhly zpravodajské relace vysílané během dne – Zprávy RTVS o 12:00 (tržní podíl 8,2%) a Zprávy RTVS o 16:00 (tržní podíl 8,9%).

Stejně nejlepší týdenní výkon dosáhla zábavně-soutěžní pořad 5 proti 5, kterou si minulý týden v průměru podívalo 215 tisíc diváků (tržní podíl 14,1%). Hodnoty na úrovni svého nejlepšího sezónního výkonu se podařilo dosáhnout i show Nikdo není dokonalý s hosty Leošem Marešem a Borisem Kollárem, kterou si prohlédlo 347 tisíc diváků (tržní podíl 16,0%).

V závěru pracovního týdne se mimořádně dařilo oblíbené páteční zábavné show Miluji Slovensko se sledovaností 401 tisíc diváků (tržní podíl 20,1%). Relaci se tak v konkurenci intenzivně promovaného nového seriálu na jedné z komerčních stanic podařilo dosáhnout své nejvyšší hodnoty sledovanosti v aktuální sezóně.

Během víkendu byla Jednotka nejsledovanější televizí v době vysílání pořadu O 5 minut 12 (157 tisíc diváků, tržní podíl 15,5%), jakož i během příští relace Občan za dveřmi, kterou si prohlédlo 182 tisíc diváků (tržní podíl 17,6 %).

K úspěšným víkendovým pořadům patří i Tajemství mé kuchyně s Kamilou Magálová a její hosty, jejíž sledovanost od začátku sezóny každý týden roste, poslední neděli si ho prohlédlo 286 tisíc diváků (tržní podíl 16,7%).