Seznam účet – Souhlas se zpracováním osobních údajů k obsahu ušitému na míru

Souhlas se zpracováním osobních údajů k obsahu ušitému na míru
Seznam.cz (jako správce osobních údajů) Vám může na svých internetových stránkách a mobilních aplikacích zobrazovat a doporučovat obsah na základě Vašich zájmů – jedná se především o články, počasí, výsledky vyhledávání nebo reklamní sdělení.

Seznam účet - Souhlas se zpracováním osobních údajů k obsahu ušitému na míru
Seznam účet – Souhlas se zpracováním osobních údajů k obsahu ušitému na míru

Abychom Vám mohli tento obsah šitý na míru každého unikátního uživatele služeb společnosti Seznam.cz nabízet, je nutné propojit Váš účet u společnosti Seznam.cz, do něhož se přihlašujete prostřednictvím e-mailové adresy a hesla (účet obsahuje Vámi zadané osobní údaje a užíváte jej na základě odsouhlasených smluvních podmínek) a anonymizovaná data o chování internetového prohlížeče na navštívených internetových stránkách a způsobu jejich využívání (jedná se o technické a lokalizační údaje o internetovém prohlížeči, které zpracováváme jen po nezbytnou dobu, nejdéle však 30 dní).

unikátní personalizovaný obsah
unikátní personalizovaný obsah

Pokud máte o unikátní personalizovaný obsah zájem, udělujete tímto společnosti Seznam.cz souhlas s propojením Vašeho uživatelského účtu u společnosti Seznam.cz s anonymizovanými daty o chování internetového prohlížeče na navštívených internetových stránkách a způsobu jejich využívání

V rámci našich služeb nepředáváme třetím stranám žádné osobní údaje, na základě kterých by Vás mohl kdokoli identifikovat. Můžeme poskytnout pouze odhadované statistiky chování (např. žena, 50 – 60 let z Královehradeckého kraje).

nařízení o ochraně osobních údajů
nařízení o ochraně osobních údajů

Na základě obecného nařízení o ochraně osobních údajů (známého pod zkratkou GDPR) můžete:

kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů;
mít přístup ke svým osobním údajům;
opravit nebo vymazat vlastní osobní údaje;
omezit zpracování osobních údajů;
přenést osobní údaje ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu;
podat stížnost u dozorového Úřadu pro ochranu osobních údajů
odmítnout rozhodnutí založené výhradně na automatizovaném zpracování;

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji najdete na stránkách společnosti Seznam.cz (https://o.seznam.cz/ochrana-udaju/).