Praha Brigáda úklid a žehlení

Pokud potřebujete peníze přijde vám vhod nějaká Brigáda. Pro ženy které se dobře orientují v domácích pracích je snadné vykonávat úklid a žehlení i v cizí domácnosti.  Úklidové služby, a to úklid domácnosti, úklid domu, úklid bytu, žehlení, generální úklid, úklid po malování, předkolaudační úklid, mytí oken a čištění koberců, čištění sedacích souprav a další činnosti.

            Nějaký ten přivýdělek ke studiu čím dál častěji shánějí i středoškoláci, pro většinu vysokoškoláků je pak brigáda či práce na částečný úvazek nezbytností.

Kde si studenti nejčastěji přivydělávají?

Praha Brigáda úklid a žehlení

Praha Brigáda úklid a žehlení

Většina studentů si při studiu alespoň příležitostně přivydělává. Pravidelný výdělek má čtyřicet procent studentů prezenční formy, 27 procent si vydělává příležitostně. V kombinované formě pravidelně pracuje 90 procent odpovídajících. „Platí, že čím starší student prezenční formy je, tím vyšší je jeho ekonomická aktivita. Průměrné měsíční náklady na živobytí a studium tvoří u prezenčních studentů 9 113 korun měsíčně. Studenti si zhruba polovinu peněz, které potřebují na, hradí sami.