John Travolta nazpíval klip s Newtonovou-Johnovou

Travolta nazpíval klip s Newtonovou-Johnovou

ANI3ab495_grease

 

Slavný pár z filmové muzikálové klasiky Pomáda John Travolta a Olivia Newtonová-Johnová, se po více než 30 letech znovu sešli, aby nazpívali a nahráli společný klip k písni I Think You Might Like It.

 

 

Olivia Newton-John (26. září 1948, Cambridge, Velká Británie) je australská zpěvačka country a populární hudby, skladatelka a herečka. Jde o držitelku několika cen Grammy. Natočila několik převážně hudebních filmů.

Olivia Newton-John
Olivia Newton-John

Olivia Newton-John
Olivia Newton-John

Narodila se v Cambridgi ve Velké Británii Brinleymu Newton-Johnovi a Irene Helene Bornové. Je nejmladší ze třech dětí; bratr Hugh je lékařem a sestra Rona (provdaná za Jeffa Conawaye) herečkou. Matka byla nejstarší dcerou Maxe Borna, německého nositele Nobelovy ceny za fyziku, který uprchl v roce 1930 před pronásledováním se svou ženou z Německa. Otec byl důstojníkem tajné služby MI5. V roce 1954 se rodina přestěhovala do Melbourne v Austrálii, kde otec Olivie Newton-John získal místo přednosty na Ormond College Univerzity v Melbourne.

 

Známý americký filmový herec John Travolta se narodil v roce 1954 ve Spojených státech Amerických ve státě New Yersey. Počátky jeho herecké kariéry sahají do sedmdesátých let, světovou slávu mu přinesla Pomáda. Podobně úspěšný snímek byl až o několik desítek let později Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Kromě typických akčních filmů má na kontě i andělskou komedii Michael, drama Fenomén nebo komedii Kdopak to mluví.

herec, zpěvák, tanečník a pilot – John Travolta
herec, zpěvák, tanečník a pilot – John Travolta

Známý americký filmový herec John Travolta
Známý americký filmový herec John Travolta