Hyundai podpoří sportování dětí na Slovenské školách

7. červen 2018 – Hyundai se stal exkluzivním partnerem unikátního sportovního projektu floorball SK LIGA pro sezónu 2018/2019. Podpoří tím mladé, rozvíjející se sportovní talenty na základních a středních školách po celém Slovensku.

V rámci programu společenské odpovědnosti se Hyundai zapojuje i do aktivit, které přispívají ke zdravému vývinu dětí. Jedním z takových projektů je i spolupráce s Nadací TV JOJ, která je organizátorem projektu floorball SK LIGA. Výjimečná liga totiž žákům základních škol a studenty středních škol přináší nejen sportovní vyžití, ale i množství zábavy.

„I my, zaměstnanci Hyundai Slovensko, máme děti a tuto aktivitu považujeme za velmi užitečnou. Jsme hrdí na to, že budeme v sezóně 2018/2019 exkluzivním partnerem projektu floorball SK LIGA pod záštitou Nadace TV JOJ a můžeme tak přispět ke zdravému životnímu stylu dětí z celého Slovenska, „říká o spolupráci Marek Kopča, marketing & PR manažer Hyundai Slovensko.

„Projektem floorball SK LIGA uvádíme do pohybu nejen tisíce žáků ve školních tělocvičnách po celém Slovensku, ale oslovujeme všechny aktivní rodiny. Rodiny, které jsou v pohybu, navštěvují s dětmi kroužky, tréninky, velké zápasy. Každý den sedají do aut, od nichž očekávají bezpečnost a spolehlivost a vždy i cosi navíc. Volbou mnoha rodin je Hyundai a proto vzniklo velmi přirozené spojení se značkou, kterou mají lidé na Slovensku mimořádně rádi, „říká o spolupráci Ľuboš Sarnovský, generální manažer floorball SK LIGA.

Hyundai investuje do vodíku, umělé inteligence, autonomní mobility i ekologie

Od roku 2014 pomáhá Hyundai i Slovenské porodnice. Pro čerstvě narozené miminka připravil speciální vozidla, novorozenecké vozíky s označením Hyundai ix1, které pomáhají nemocničnímu personálu a maminkám s bezpečným a pohodlným převozem miminek. Dosud Hyundai obdaroval 70 vozíky téměř dvacet Slovenská porodnických oddělení a v tomto úspěšném projektu pokračuje iv roce 2018.