Dealerská síť Kia Motors se rozrostla o nové zastoupení

Dealerská síť Kia Motors se rozrostla o nové zastoupení
Dealerská síť Kia Motors se rozrostla o nové zastoupení

• Dealerská síť společnosti Kia Motors Sales Slovensko se rozšířila o nové zastoupení v Žilině, společnost Auto Becchi
• V současnosti je celkový počet dealerů Kia Motors na Slovensku na úrovni 33
zastoupení

Mistr světa v chůzi ze Slovenska jezdí v Kia Sportage

Aktuálně má Kia Motors stabilní dealerskou síť, která se od září 2015 rozšířila o další nové zastoupení. Druhé prodejně-servisní místo Kia Motors otevřela v Žilině z důvodu posílí identity značky v daném regionu, jakož i vzhledem k výrobní závod v Tepličce nad Váhom. Společnosti Auto Becchi, která sídlí na Košické ulici v Žilině, je silný a stabilní partner na dlouhodobou spolupráci, který plnohodnotně zastřeší prodej a servis vozů Kia v druhé části města.

Dealerská síť Kia Motors na Slovensku
Dealerská síť Kia Motors na Slovensku

Jejich servis má rozlohu 1 000 m2 a je vybaven nejnovějšími technologiemi potřebnými na diagnostiku a servis vozidel. Velkým benefitem pro klienty servisu Auto Becchi je hlavně to, že na každém vozidle, které přijde do servisu, provedou ještě před zahájením servisních prací test účinnosti brzd, tlumičů, nastavení světel a geometrie zdarma – klient tak dostane protokol o reálném technickém stavu svého vozu.

Kia úspěšně ukončila první fázi rekonstrukce Fakultní nemocnice s poliklinikou v Žilině

V současnosti je celkový počet dealerů Kia Motors na Slovensku na úrovni 33 zastoupení, s dvěma outletové prodejnami má Kia 35 prodejních míst. Značka Kia se v posledních letech zaměřuje více na kvalitu než kvantitu. Prodejně-servisní síť v současnosti pokrývá všechny významné části Slovenska a její výraznější rozšiřování společnost na nejbližší období nepřipravuje.

Autosalony Kia Motors na Slovensku
Autosalony Kia Motors na Slovensku

Společnost Hyundai v české republice i KIA na Slovensku spolupracují na výrobě automobilů. Kolem těchto dvou firem je množství dalších v obou zemích, které pro obě automobilky vyrábějí součástky pro automobily. Některé Korejské firmy zvyšují a rozšiřují výrobu v továrnách v České i Slovenské republice. Nová pracovní místa v továrnách vlastněných Korejci,  díky zvyšování výroby v Korejských automobilkách pomáhají snižovat v České a Slovenské republice nezaměstnanost a životní úroveň lidí. Korejci patři k jedněm z nejpracovitějších národů na světě. Manažeři Korejských firem pracují až 14 hodin denně, tedy i o něco více než v některých Japonských firmách, které jsou dlouhodobě také proslulé dlouhou pracovní dobou a vysokým pracovním nasazením.

2 komentáře: „Dealerská síť Kia Motors se rozrostla o nové zastoupení“

Komentáře nejsou povoleny.