Cena Rádia Slovensko na ITAPA 2014: Rozhodněte vy!

Od pondělí 20. října Rádio Slovensko ve spolupráci s ITAPA odstartují posluchačské soutěž o Cenu Rádia Slovensko. Zvítězí nejatraktivnější služba moderní veřejné správy.
Rozhlas a televize Slovenska v průběhu příštího pracovního týdne v ranním vysílání Rádia Slovensko krátce po 9:00 postupně představí pět služeb, které usnadňují život občanům v kontaktu s úřady a ostatními veřejnými institucemi. Půjde o nominované projekty z oblasti informatizace společnosti, které napomohou k zefektivnění návštěv úřadů – občané tak budou moci vyřizovat své záležitosti rychleji a bez zbytečné byrokracie.

Který z projektů přináší lidem nejvíce a měl by získat Cenu Rádia Slovensko na soutěži ITAPA? O tom mohou rozhodnout sami posluchači hlasováním na webu http://slovensko.rtvs.sk/itapa. Vítěz bude znám 5. listopadu 2014 a spolu s dalšími oceněnými si převezme cenu na galavečeru ITAPA.

Speciální Cenu Rádia Slovensko vyhlašuje tandem ITAPA – Rádio Slovensko poprvé.
„Těšíme se, že o výsledcích této ceny budou moci hlasovat nejen odborníci, ale prostřednictvím vysílání Rádia Slovensko i naši posluchači či široká veřejnost – tedy všichni, pro něž jsou tyto služby především určeny,“ řekl ředitel sekce programových služeb Slovenského rozhlasu Vincent Štofaník.

„Posluchači Rádia Slovensko budou moci prostřednictvím hlasování jasně říct, které služby vidí jako užitečné a smysluplné. Jejich preference budou směrovkou, kam by se mohl ubírat eGovernment pro lidi, „dodal Michal Ivantyšyn, ředitel ITAPA.

Zapojte se do soutěže už teď a vyjádřete svůj názor na užitečnost informatizačních služeb. Více informací naleznete na www.itapa.sk.