Bydlení v oblasti Prahy 6, proč je Praha 6 tak oblíbená?

Bydlení v oblasti Prahy 6, patří již tradičně k nejvyhledávanějším lokalitám pro bydlení v Praze.

Proč je Praha 6 tak oblíbená?
V Praze 6 je většina vysokých škol v Praze, většina ambasád a na Prahu 6 navazuje areál Ruzyňského letiště. Pokud chcete dělat mezinárodní obchod, nebo z nějakého pracovního důvodu často cestujete, určitě nebudete chtít bydlet na druhém konci Prahy a probojovávat se pokaždé přes dopravní zácpy. Řada nadnárodních firem, chce mít své sídlo nepříliš daleko od letiště. Praha 6 a Praha 5 pak takový požadavek splňují. Možná i z tohoto důvodu je většina škol, kde se vyučuje v angličtině a dalších cizích jazycích na Praze 5 a Praze 6. Pokud budete hledat klasické prvorepublikové vily na pronájem tak nejvíce těch opravdu zajímavých opět najdete na Praze 5 a Praze 6.

Pražské čtvrti jako Hradčany, Dejvice a také Bubeneč disponují mnoha historickými budovami a sídlí zde mnoho ambasád i rezidencí velvyslanců, což z této lokality činí jednu prestižních rezidenčních oblastí mimo centrum Prahy.

Další důvody proč Preferovat Prahu 5 a Prahu 6.

Praha 6 a Praha 5 z jedné strany sousedí s centrem města a v této části vám představujeme zajímavé garsoniéry a dvoupokojové byty na prodej. Směrem od centra k vnějšímu okraji Prahy 6 leží přírodní rezervace Divoká Šárka, kde vám představujeme velké čtyřpokojové a pětipokojové byty na prodej.

Zajímavé byty na prodej jsou k nalezení také v komfortně vybavených domech z přelomu 19. a 20. století ve stromy lemovaných ulicích. Získejte nový domov v atraktivní pražské oblasti, nebo alespoň výhodným způsobem investujte své peníze do nemovitostí, jejichž ceny již delší dobu vytrvale rostou. Vyberte si z naší nabídky byt na prodej podle Vašich představ.